Sammen skaper vi verdier

Styringruppen Regnskap er regnskapsbyrå som har siden oppstart vært fremoverlendt på automatisering og digitalisering av rengskapshverdagen.

Våre kunder er fra den ny oppstartede til store selskaper med komplekse behov. Vi jobber også med statlige foretak som forvalter store ressurser for Norge.

Våre rådgivere og konsulenter har bred og variert erfaring fra næringslivet.

Det betyr at vårt team har en unik tilnærming og det er opp bygget en kompetanse som gjør at de kan sette sammen komplekse oppgaver til enkle løsninger for våre kunder.

Vi samarbeider med ledende aktører og leverandører av regnskapsprogrammer. Vi er digitale og fremtidsrettet. Våre rådgivere og konsulenter har bred og variert erfaring fra næringslivet.

Vårt team

Digitale og fremtidsrettet!

  • Vi hjelper deg med regnskap og selskapsetablering, og sikrer deg de beste løsningene.

  • Vi gir økonomiske råd for å sikre en stabil og robust drift av ditt selskap

  • Vi har noen av landets beste rådgivere som alltid vil gi deg god service.

  • Vi samarbeider med ledende aktører og leverandører av regnskapsprogrammer.

MENNESKENE HOS OSS

Vårt Team i Kristiansand

Jørn Ryen

Daglig leder

jorn@styringsgruppen.no
40639102

Cathrine Ljunggren

Regnskapsfører
cathrine@styringsgruppen.no
40634738

Kristin Mohsen

Regnskapsfører
kristin@styringsgruppen.no
40639365

Thom Gunnufsen

Regnskapsfører
thom@styringsgruppen.no
99452173

Einar Fåland

Regnskapsfører
einar@styringsgruppen.no
92843383

Hilde Håland

Regnskapsfører
hilde@styringsgruppen.no
99105332

Tone Christiansen

Regnskapsfører
tone@styringsgruppen.no
90130331

Maria F. Rasmussen

Lønnskonsulent
maria@styringsgruppen.no
90723512

Christoffer Bentsen

Regnskapsfører

cb@styringsgruppen.no
90563968

Elin Skaug

Regnskapsfører
elin@styringsgruppen.no
40639590

Laila Bonnevie

Regnskapsfører
laila@styringsgruppen.no
94146211

Valeria Roaldstveit

Regnskapsfører
valeri@styringsgruppen.no
97475118

Amar Markovic

Regnskapsfører
amar@styringsgruppen.no
40494383

Robin Hansson

Miljøingeniør
robin@styringsgruppen.no
97726477

Vårt Team i Søgne

Lena Benestad

Kontor Leder

lena@sogne-regnskap.no
38050666

Sofia Lindal

Regnskapsfører
sofia@sogne-regnskap.no
38050666

Heidi Nystøl

Regnskapsfører
heidi@sogne-regnskap.no
38050666

Bodil Løvbrekke

Regnskapsfører
bodil.lovbrekke@sogne-regnskap.no
38050666